Doosan DX 225 LC

Vuosimalli: 2012, Hinta: 39 500 EUR
Perustiedot
TuoteryhmäTelakaivukoneet
MerkkiDoosan DX 225 LC
Vuosimalli2012
Käyttötunnit11 700 h
SijaintiLaturitie 13, Seinäjoki 60510, Suomi
MaaSuomi
Hinta
Toisessa valuutassa 
Veroton hinta39 500 
Lisätiedot
ValmistenumeroDHKCEBADTB0006776
Yleisarvosana (1-5)condition iconcondition iconcondition iconcondition iconempty icon  4/5
Alarunko70%
Kokonaispaino21 500 kg
Moottorin teho115 kW
Moottorin valmistaja.Doosan
Telojen leveys800 mm
ValmistusmaaEtelä-Korea
SertifikaatitCE
Muut varusteet
Automaattinen / hydraulinen pikaliitin
Turvaventtiili puomin hydraulisten letkujen repeämän varalle
Ilmastointilaite
Automaattinen voitelujärjestelmä
Diesel lämmitin
Tasoitus-/luiskakauha
LisätietojaAsiallisesti huollettu kone! Varusteina Indexator NTP20/NTP20 Propo, Polttoainekäyttöinen lisälämmitin, Luiskakauha ja Automaattivoitelu. Soita ja osta pois 040 9010 706 Mikko Hiltunen.

Oulu Sami Mansikkasalo 0409010700
Oulu Harri Leppälä 0409010701
Seinäjoki Marko Ristiluoma 0409010704
Pirkkala Mikko Hiltunen 0409010706
Mikkeli Tero Sihvo 0409010707
Turku Petteri Sirva 0409010713
Espoo Petteri Sirva 0409010713
Espoo Tapio Lampinen 0409010702
Viesti tämän Doosan DX 225 LC myyjälle
Mateko OyValitse yhteyshenkilö
Jarkko Rantala
Laturitie 13, 60510 Hyllykallio
Puhelin:+358 40 9010 704
Matkapuhelin:+358 40 9010 704
Kysymykseni tai kommenttini myyjälle:
Nimi: Sähköposti: Puhelin: Maa:
Haluan myyjän vastauksen:sähköpostillapuhelimitse