JCB 210X LC

Vuosimalli: 2019, Hinta: 119 900 EUR
Perustiedot
TuoteryhmäTelakaivukoneet
MerkkiJCB 210X LC
Vuosimalli2019
Käyttötunnit4 000 h
SijaintiTemmikuja 4 Mikkeli 50170, Suomi
MaaSuomi
Hinta
Toisessa valuutassa 
Veroton hinta119 900 
Lisätiedot
ErityistäVuokrattavissa
Valmistenumero2500594
Yleisarvosana (1-5)condition iconcondition iconcondition iconcondition iconempty icon  4/5
HuoltosopimusKyllä
Ed. omistajien lkm.1
Alarunko70
Kokonaispaino22 000 kg
Moottorin valmistaja.JCB
PäästöluokkaStage IV / Tier IV final
Telojen leveys700 mm
ValmistusmaaIso-Britannia
Muut varusteet
Automaattinen / hydraulinen pikaliitin
Ilmastointilaite
Luiska/pyörittäjä hydr
Varoitusmajakka
Automaattinen voitelujärjestelmä
Diesel lämmitin
Terästelat
Kuokkakauha
Tasoitus-/luiskakauha
Kauhanpyöritin
LisätietojaRototilt R6 probona, pihdillä, NTP-10 pikakiinnitin, rasvari, lämmitin, luiskakauha, kuokkakauha, ilmastointi, ilmaistuin. Tästä vähillä tunneilla oleva kaivukone syksyn töille. Soita ja Osta Pois!!!

Oulu Sami Mansikkasalo 0409010700
Oulu Harri Leppälä 0409010701
Seinäjoki Marko Ristiluoma 0409010704
Pirkkala Mikko Hiltunen 0409010706
Mikkeli Tero Sihvo 0409010707
Turku Petteri Sirva 0409010713
Espoo Petteri Sirva 0409010713
Espoo Tapio Lampinen 0409010702
Viesti tämän JCB 210X LC myyjälle
Mateko OyValitse yhteyshenkilö
Tero Sihvo
Temmikuja 4, 50170 Mikkeli
Puhelin:+358 409010707
Matkapuhelin:+358 409010707
Kielet:Suomi, Englanti
Kysymykseni tai kommenttini myyjälle:
Nimi: Sähköposti: Puhelin: Maa:
Haluan myyjän vastauksen:sähköpostillapuhelimitse